İçeriği atla

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

www.skycraft.com.tr adresindeki internet sitesi (“İnternet Sitesi”) ziyaret eden ve/veya herhangi bir şekilde kullanan kişiler tarafından, işbu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikasını kullanmadan önce okuması gereklidir.



Skycraft, İnternet Sitesi’nden sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bazı kişisel bilgiler(isim, yaş, adres, vs.) talep etmektedir. İnternet Sitesi ile toplanan verilere müşteri ve satıcı dışında kimsenin ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Skycraft, üyelik formları ile kendisine iletilen bilgileri, Kullanıcıların haberi veya aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.



www.skycraft.com.tr Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özellikleri kullanılmaktadır. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, İnternet Sitesi’ni ve varsa İnternet Sitesi üzerinden verilen reklamları, Kullanıcıların ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. İşbu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer Kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (isim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, grup olarak Kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi derlemek etmek amacıyla kullanılmaktadır. İşbu Kullanım Sözleşmesi’ni kabul edilmesiyle, anonim bilgilerin reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay verilmektedir.



Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şekilde www.skycraft.com.tr sitesinde çalışan veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemler kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak güvenilir Paytr altyapısını kullanıyoruz. Bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli banka altyapıları üzerinden işlem görür.



Gizlilik politikalarımız ile ilgili herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz varsa info@skycraft.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.