İçeriği atla

Garanti & İade Koşulları

GARANTİ

Ürünlerimiz doğal malzemeler kullanılarak, kendi atölyemizde tamamen el işçiliği ile üretilir. Gerek malzemenin doğasından, gerekse üreticinin çalışma tarzından dolayı küçük farklılıklar olabilir, çünkü el işiyle üretilen ürünler her zaman tektir. Ürünler fabrikasyon olmadığı için çok az da olsa sitedeki görsellerden farklılık içerebilirler.Ömür boyu garanti, malzeme ve işçilik hatalarını kapsar.Ürünlerimiz uzun yıllar kullanmaya dayanıklıdır ve garantimiz kapsamındadır. Ürünlerimiz üretimin her aşamasında tekrar tekrar kontrol edilmektedir. Yine de üretimden/teslimattan kaynaklı bir hata/deformasyon tespit ederseniz bizimle hemen iletişime geçiniz.İADE YA DA DEĞİŞİM"İki haftalık beğenme garantisi" kapsamında müşteri, ürünün teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünü geri iade edebilir.

Bu geri iadenin sebebi üründen kaynaklı bir hata, kusur ise Skycraft bedel talep etmeksizin yeni ürün ile değişimi sağlayacaktır.

İade sebebi beğenmeme/vazgeçme ise gönderi ve geri iade 500 ₺ üzerinde siparişlerinizin kargo ücretleri skycraft aittir. Ürün Skycraft tarafından teslim alındığında ücret iadesi aynı gün iadesi yapılmaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünün, kullanılmamış, hasar görmemiş olması gerekir ve eksiksiz olarak geri gönderimi sağlanmalıdır.Önemli Not: Özel siparişle hazırlanmış, üzerine yazı işlenerek kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi mümkün olmama